Słów kilka o PHU MAL-OIL.

smiling_team_top-down

Przedsiębiorstwo PHU MAL-OIL powstało w 2006 roku. Od początku swojego istnienia główni odbiorcy to przedsiębiorstwa branży leśnej zajmujące się pozyskaniem drewna, jego transportem oraz przerobem. Głównie są to zakłady usług leśnych, firmy transportowe zajmujące się transportem drzewa jak również tartaki, przerabiające drewno.

Oferujemy kompletne wyposażenie dla zakładów usług leśnych począwszy od profesjonalnego ubrania (kombinezony, spodnie, buty, kaski rękawice, piły spalinowe, kosy, kosiarki), poprzez drony, alkomaty, systemy komunikacji bezprzewodowej, wszelki sprzęt lekki i ciężki (przyczepy do podwózki od 6 ton do 14 ton, kombajny leśne, ciągniki leśne, wyciągarki, forwardery, chwytaki, rozdrabniacze), a skończywszy na olejach smarowych (oleje do smarowania prowadnic pił spalinowych, półsyntetyczne oleje do mieszanki paliwa, oleje biodegradowalne do układów hydraulicznych maszyn i urządzeń pracujących w lesie, jak również produkty BIO do smarowania łańcucha i inne).

Poza tym współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, produkcyjnymi, handlowymi, dostarczając oleje smarowe własnej produkcji. Naszymi dostawcami są najlepsze firmy branży olejowej w kraju. W dodatki i produkty uszlachetniające zaopatrują nas czołowe koncerny światowe.

Ponadto zajmujemy się serwisowaniem i kompletną obsługą podmiotów w obszarze obrotu zbiorników 1000L – IBC. Oferujemy usługę polegającą na kompletnym przejęciu zbiorników IBC tzn. monitorujemy ich zwrot, odbieramy je od Klientów zleceniodawcy, myjemy, naprawiamy i dostarczamy w miejsce wskazane przez Klienta.

Od kilku lat Przedsiębiorstwo PHU MAL-OIL ma wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie produkcji, sprzedaży oraz dystrybucji środków smarnych oraz mycia i dezynfekcji zbiorników.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych Klientów od kilku lat posiadamy wszelkie pozwolenia umożliwiające transport i odbiory substancji niebezpiecznych: opakowań, olejów przepracowanych, czyściwa, zużytych filtrów, węży gumowych itd. Podpisujemy z firmami umowy o świadczeniu takich usług. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych Klientów.

Tam gdzie tylko jest to możliwe promujemy stosowanie olejów biodegradowalnych. Nasze Przedsiębiorstwo jako pierwszy krajowy producent olejów smarowych zaoferował końcem roku 2015 oleje biodegradowalne wg normy OECD 301, które zgodnie z wytycznymi Lasów Państwowych muszą być stosowane podczas pozysku drewna. Oczywiście od 2006 roku w swojej ofercie posiadamy produkty biodegradowalne zgodne z normą CEC L-33 A-94.

Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy:

Oferujemy kompletne wyposażenie dla zakładów usług leśnych począwszy od profesjonalnego ubrania poprzez drony, alkomaty, systemy komunikacji bezprzewodowej, wszelki sprzęt lekki i ciężki, a skończywszy na olejach smarowych, w tym olejach biodegradowalnych.

Serwisujemy i oferujemy kompletną obsługą podmiotów w obszarze obrotu zbiorników 1000L – IBC. Oferujemy usługę polegającą na kompletnym przejęciu zbiorników IBC tzn. monitorujemy ich zwrot, odbieramy je od Klientów zleceniodawcy, myjemy, naprawiamy i dostarczamy w miejsce wskazane przez Klienta.

W trosce o środowisko naturalne od kilku lat posiadamy wszelkie pozwolenia umożliwiające transport i odbiory substancji niebezpiecznych: opakowań, olejów przepracowanych, czyściwa, zużytych filtrów, węży gumowych itd. Podpisujemy z firmami umowy o świadczeniu takich usług. Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych Klientów.

Współpraca z Firmami:

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi, produkcyjnymi, handlowymi, dostarczając oleje smarowe własnej produkcji. Specjalizujemy się w obsłudze zakładów usług leśnych na terenie naszego kraju. Dostawcami surowców są najlepsze firmy branży olejowej w Polsce. W dodatki i produkty uszlachetniające zaopatrują nas czołowe koncerny światowe. Badania naszych produktów wykonują renomowane, krajowe laboratoria branży smarnej.

Serwis i kompletna obsługa:

Dostarczając środki smarne świadczymy kompleksową usługę serwisową związaną z badaniem próbek oleju pobraną z układu w którym produkt pracuje, mierzymy jego parametry i określamy czy nadaje się do dalszej eksploatacji. Badamy jakość paliw silnikowych by Klienci mieli pewność, że dostarczany przez ich dostawców produkt jest taki jaki powinien być.

Doradzamy w kwestii zamienników. Często zdarza się, że nasi Klienci nabywają urządzenia i maszyny bez dokumentacji technicznej. Posiadamy wiedzę i możliwości by doradzić i zaproponować zamiennik spełniający stawiane wymagania olejom serwisowym.

Nasz pracownik posiada przeszkolenie UDT dla żurawi, tym samym możemy świadczyć usługę nadzoru konserwatorskiego nad sprzętem leśnym wyposażonym w dźwigi. W najbliższym czasie planujemy również prowadzenie szkoleń dla operatorów żurawi leśnych.

By dopełnić kompleksowej obsługi naszych Klientów od 2 lat posiadamy wszelkie pozwolenia na transport i odbiór odpadów niebezpiecznych. Tym samym dostarczając świeże produkty, odbieramy przepracowane i przekazujemy je firmom specjalistycznym.

Pośredniczymy w sprzedaży sprzętu leśnego: przyczep, wyciągarek, kleszczy, kombajnów leśnych, forwarderów. Dzięki temu, że dzielimy się przydzielonym nam upustem oferujemy warunki finansowe lepsze niż bezpośredni przedstawiciele. Organizujemy wszelkie formy finansowania, pilotujemy całość transakcji od momentu wyboru urządzenia do momentu dostawy i potwierdzenia poprawności realizacji zamówienia.

Mal-Oil w liczbach

Oleje smarowe 30%
Oleje smarowe dla pilarzy 35%
Sprzęt i wyposażenie 10%
Kontenery IBC 10%
Odbiór odpadów 10%
Serwis 5%